UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुस

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
