UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Value
pl: Wartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Add
pl: Dodaj

en: User
pl: Użytkownik

en: Amount
pl: Ilość

en: Email format
pl: Format wiadomości e-mail

en: Order
pl: Porządkowanie

en: Operation
pl: Czynność

en: Product
pl: Produkt

en: plain
pl: czysty tekst

en: html
pl: HTML

en: The e-mail address %mail is not valid.
pl: Podany adres e-mail %mail jest nieprawidłowy.

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Line item
pl: Pozycja w zamówieniu
