UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Add
sl: Dodaj

en: User
sl: Uporabnik

en: Order
sl: Vrstni red

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: User account
sl: Uporabniški račun
