UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: User
af: Gebruiker

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Product
af: Produk

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.

en: User account
af: Gebruikersrekening
