UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: User account
bn: ব্যবহারকারীর এ্যাকাউন্ট
