UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Add
el: Προσθήκη

en: User
el: Χρήστης

en: Amount
el: Ποσό

en: Order
el: Σειρά

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Product
el: Προϊόν

en: plain
el: απλό

en: The e-mail address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση e-mail %mail δεν είναι έγκυρη.

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη
