UC Gift Certificate (6.x-1.0-beta5) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Cancel
ta: விலகு

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Add
ta: சேர்

en: User
ta: பயனர்

en: Order
ta: வரிசை

en: Operation
ta: செயல்

en: The e-mail address %mail is not valid.
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி %mail முறையற்றது.

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு
