UC Gift Certificate (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Add
is: Bæta við

en: User
is: Notandi

en: Email
is: Netfang

en: Amount
is: Upphæð

en: Order
is: Pöntun

en: Product
is: Vara

en: The e-mail address %mail is not valid.
is: Netfangið %mail er ekki gilt.

en: User account
is: Notandaaðgangur

en: Discounts
is: Afslættir
