UC Gift Certificate (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Value
ja: 値

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Add
ja: 追加

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Amount
ja: 量

en: Email format
ja: メール書式

en: Order
ja: オーダー

en: Operation
ja: 操作

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: plain
ja: プレーン

en: The e-mail address %mail is not valid.
ja: メールアドレス %mail が有効ではありません。

en: User account
ja: ユーザーアカウント

en: List position
ja: 並び順

en: Discount type
ja: 割引タイプ

en: Line item
ja: 品目

en: Coupon code
ja: クーポンコード
