UC Gift Certificate (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता
