UC Gift Certificate (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Add
oc: Apondre

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Amount
oc: Montant

en: Order
oc: Òrdre

en: Operation
oc: Operacion

en: send
oc: mandar

en: Product
oc: Produit

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: User account
oc: Compte utilizaire
