UC Gift Certificate (6.x-1.0) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
