UC Gift Certificate (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Value
pt: Valor

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Add
pt: Adicionar

en: User
pt: Utilizador

en: Amount
pt: Quantia

en: Email format
pt: Formato de email

en: Order
pt: Ordem

en: Email Body
pt: Email Corpo

en: Operation
pt: Operação

en: Product
pt: Produto

en: The e-mail address %mail is not valid.
pt: O email %mail é inválido.

en: User account
pt: Conta de utilizador

en: List position
pt: Posição da lista

en: Line item
pt: Item de linha

en: Coupon code
pt: Código do cupão
