UC Gift Certificate (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Add
ro: Adaugă

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: Amount
ro: Suma

en: Order
ro: Comandă

en: Operation
ro: Operație

en: Product
ro: Produs

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.

en: User account
ro: Cont utilizator

en: List position
ro: Poziţie în listă

en: Coupon code
ro: Cod cupon
