UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: The e-mail address %mail is not valid.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་%mail་དེ་ནོར་འདུག

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས
