UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Add
ca: Afegeix

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Amount
ca: Import

en: Email format
ca: Format del correu electrònic

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Order
ca: Ordre

en: Operation
ca: Operació

en: Product
ca: Producte

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: The e-mail address %mail is not valid.
ca: L'adreça de correu %mail no és vàlida.

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: List position
ca: Posició a la llista
