UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Purchaser
et: Ostja

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Add
et: Lisa

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Amount
et: Kogus

en: Recipient
et: Adressaat

en: Order
et: Järjestus

en: Operation
et: Operatsioon

en: Product
et: Toode

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: User account
et: Kasutajakonto

en: List position
et: Asukoht loendis

en: Discount type
et: Allahindluse tüüp

en: Discounts
et: Allahindlused

en: Line item
et: Arve rida
