UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Add
eu: Gehitu

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Order
eu: Ordena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua
