UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Add
km: បន្ថែម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Order
km: លំដាប់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: The e-mail address %mail is not valid.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល %mail មិន​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ
