UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Add
lv: Pievienot

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Amount
lv: Summa

en: Email format
lv: E-pasta formāts

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Order
lv: Secība

en: Operation
lv: Operācija

en: send
lv: nosūtīt

en: Product
lv: Prece

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: plain
lv: parasts teksts

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: List position
lv: Vieta sarakstā

en: Discount settings
lv: Atlaižu iestatījumi

en: Discounts
lv: Atlaides
