UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: User
nn: Brukar

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Product
nn: Vare

en: User account
nn: Brukarkonto
