UC Gift Certificate (6.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: User
ta: பயனாளர்
