UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Add
be: Дадаць

en: User
be: Карыстальнік

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Recipient
be: Адрасат

en: Order
be: Парадак

en: Operation
be: Аперацыя

en: The e-mail address %mail is not valid.
be: %mail не з’яўляецца слушным адрасам электроннай пошты.

en: User account
be: Рахунак карыстальніка
