UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Purchaser
da: Køber

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Add
da: Tilføj

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Amount
da: Beløb

en: Email format
da: E-mail-format

en: Recipient
da: Modtager

en: Order
da: Rækkefølge

en: Operation
da: Handling

en: Product
da: Produkt

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: plain
da: alm. tekst

en: The e-mail address %mail is not valid.
da: E-mail-adressen %mail er ugyldig.

en: User account
da: Brugerkonto

en: List position
da: Angiv position

en: Discount type
da: Rabattype

en: Line item
da: Varelinje
