UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་
