UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Value
fa: مقدار

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Add
fa: افزودن

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Amount
fa: مقدار

en: Email format
fa: قالب‌بندی پست الکترونیکی

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Order
fa: سفارش

en: Operation
fa: عملکرد

en: Product
fa: محصول

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: plain
fa: ساده

en: The e-mail address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیک %mail معتبر نیست.

en: User account
fa: حساب کاربری

en: List position
fa: موقعیت لیست

en: Discounts
fa: تخفیف‌ها

en: Line item
fa: آیتم سطر
