UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Order
ga: Ordú

en: Product
ga: Táirge
