UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Purchaser
he: קונה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Add
he: הוספה

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: Amount
he: כמות

en: Email format
he: פורמט

en: Recipient
he: נמען

en: Order
he: סידור

en: Operation
he: פעולה

en: Product
he: מוצר

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: User account
he: חשבון משתמש

en: List position
he: מיקום ברשימה

en: Discount type
he: סוג הנחה

en: Discounts
he: הנחות
