UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Purchaser
hr: Kupac

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Add
hr: Dodaj

en: User
hr: Korisnik

en: Email
hr: E-pošta

en: Amount
hr: Iznos

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Order
hr: Redoslijed

en: Operation
hr: Operacija

en: Product
hr: Proizvod

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: User account
hr: Korisnički račun
