UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Recipient
hy: Ստացող

en: The e-mail address %mail is not valid.
hy: էլ - փոստի հասցեն %mail  վավեր չէ:

en: User account
hy: Պրոֆիլ
