UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Purchaser
kn: ಗ್ರಾಹಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: The e-mail address %mail is not valid.
kn: ನೀವು ಕೊಟ್ಟಿರುವ ಇ-ಮೇಯ್ಲ್ ವಿಳಾಸ ಸರಿಯಿಲ್ಲ.

en: Certificate details
kn: ಪ್ರಮಾಣಪತ್ರ ವಿವರಗಳು

en: Multiply
kn: ಗುಣಿಸು
