UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
