UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Add
se: Lasit

en: User
se: Geavaheaddji

en: Order
se: Diŋgo
