UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: User
sq: Përdoruesi

en: Recipient
sq: Marrës

en: Operation
sq: Veprimi

en: The e-mail address %mail is not valid.
sq: Adresa e-mail %mail nuk është e vlefshme.

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
