UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Recipient
sr: Прималац

en: Order
sr: Редослед

en: send
sr: пошаљи
