UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Add
ur: شامل کریں

en: User
ur: صارف

en: Email
ur: ای میل
