UC Gift Certificate (6.x-1.2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Value
vi: Giá trị

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Add
vi: Thêm

en: User
vi: Người dùng

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Amount
vi: Số lượng

en: Recipient
vi: Người nhận

en: Order
vi: Thứ tự

en: Operation
vi: Thao tác

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: The e-mail address %mail is not valid.
vi: Địa chỉ thư điện tử %mail không hợp lệ.

en: User account
vi: Tài khoản người dùng

en: List position
vi: Vị trí danh sách

en: Certificate details
vi: Chi tiết chứng nhận
