UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Action
bg: Действие

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Add
bg: Добави

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Recipient
bg: Получател

en: Order
bg: Поръчка

en: Operation
bg: Действие

en: send
bg: Изпращане

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Product
bg: Продукт

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: The e-mail address %mail is not valid.
bg: Имейл адресът %mail е невалиден.

en: User account
bg: Потребителски акаунт
