UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Add
bs: Dodaj

en: User
bs: Korisnik

en: Order
bs: Poredak

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci
