UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Action
cs: Akce

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Add
cs: Přidat

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Amount
cs: Částka

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Operation
cs: Operace

en: send
cs: odeslat

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Product
cs: Produkt

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: List position
cs: Pozice v seznamu

en: @name replacement patterns
cs: @name nahrazovací vzorky

en: @label is not a valid email address.
cs: @label není platná e-mailová adresa.
