UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Action
ku: کردار

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
