UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Add
lt: Pridėti

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Amount
lt: Suma

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Order
lt: Tvarka

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: User account
lt: Nario erdvė

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: @name replacement patterns
lt: @name keitimo šablonai
