UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Action
mr: कृती

en: Purchaser
mr: खरेदी करणारा

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: The e-mail address %mail is not valid.
mr: दिलेला विरोप %mail योग्य नाही
