UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Action
th: แอคชั่น

en: edit
th: แก้ไข

en: Add
th: เพิ่ม

en: Email
th: อีเมล

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Order
th: เรียงตาม

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง
