UC Gift Certificate (6.x-1.3) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Value
tr: Değer

en: Cancel
tr: İptal

en: Email settings
tr: E-posta ayarları

en: Action
tr: Eylem

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Add
tr: Ekle

en: User
tr: Kullanıcı

en: Email
tr: E-posta

en: Amount
tr: Miktar

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Order
tr: Sıralama

en: Operation
tr: İşlem

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: The e-mail address %mail is not valid.
tr: %mail e-posta adresi geçerli değil.

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: List position
tr: Liste konumu

en: Discount type
tr: İndirim türü

en: Discount settings
tr: İndirim ayarları

en: Discounts
tr: İndirimler
