UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ
