UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Purchaser
ar: مشتري

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Add
ar: إضافة

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Filter
ar: انتقاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Order
ar: الترتيب

en: Operation
ar: عملية

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Product
ar: المنتج

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: User account
ar: حساب المستخدم
