UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Add
ast: Amestar

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Filter
ast: Filtru

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Order
ast: Orde

en: Operation
ast: Operación
