UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Add
fi: Lisää

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Filter
fi: Suodatus

en: Amount
fi: Määrä

en: Recipient
fi: Vastaanottaja

en: Order
fi: Järjestys

en: Operation
fi: Toimenpide

en: send
fi: lähetä

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Product
fi: Tuote

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: The e-mail address %mail is not valid.
fi: %mail ei ole kelvollinen sähköpostiosoite.

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: List position
fi: Listan sijainti

en: Line item
fi: Tuoterivi
