UC Gift Certificate (6.x-1.4) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Add
fil: Idagdag

en: Filter
fil: Salain

en: Operation
fil: Pagpapatakbo

en: User account
fil: Akawnt ng tagagamit
